PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035959}

Goło i wesoło

The Full Monty
6,4 159
ocen
6,4 10 1 159
Goło i wesoło
powrót do forum serialu Goło i wesoło

Cześć wszystkim. Jestem bardzo młodym kinomanem ,w którym chęć do obejrzenia starych filmów wszczepili we mnie rodzice. Oglądając pierwszą film czułam niesamowite emocje i nie mogłam przestać myśleć o tym filmie przez tydzień. Oglądając serial byłam jeszcze bardziej zachwycona. Każdy odcinek ma wywrzeć na nas prze różne emocje, co też twórcą się udało. Sequel filmu jest bardzo wzruszający, porusza wiele trudnych tematów, brak pieniędzy, samotność, problemy w małżeństwie, problemy nastolatków, trudne sytuacje w rodzinie, głód, ale również momenty piękne, radosne takie jak przyjaźń słynnej 6 po latach, to że nadal siebie wspierają i na swój dziwny sposób dbają o siebie nawzajem i się kochają. Oczywiście w serialu nie zabraknie także elementów komedii, w niektórych momentach ja i moja rodzina nie mogliśmy przestać się śmiać. Niesamowita obsada, piękna sceneria i przede wszystkim wzruszająca kontynuacja historii. Dlatego jeżeli chcecie obejrzeć ten serial nie sugerujcie się ilością gwiazdek, ponieważ wiadome jest że zdarzą się pewne niedociągnięcia i niesnaski, ale nic nie może być perfekcyjne, świat byłby wtedy za nudny! Z całego serca polecam oraz rekomenduje, z tej kontynuacji historii możemy wynieść cenną lekcję na przyszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones