Tom WilkinsonI

Thomas Geoffrey Wilkinson

7,4
16 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Wilkinson

Szkoda bo to był świetny aktor. Pierwszy raz zobaczyłem go w filmie: Goło i wesoło. Rewelacyjnie zagrał Geralda. Spoczywaj w pokoju Tom...

SnooffyBoy

Smutno mi się zrobiło na tę wiadomość. Chciałem tylko dodać, czytając komentarze, że aktor zagrał też wyśmienicie w filmie Ksiądz z 1994 roku, który wzbudził tyle kontrowersji a nawet protestów w Polsce i na świecie. Wtedy chyba po raz pierwszy zobaczyłem go na ekranie, a trzeba zaznaczyć że role jego, Linusa Roache, Roberta Carlyle były jak na tamte czasy bardzo odważne. W Goło i wesoło jako Gerald był rewelacyjnie sympatyczny. Spoczywaj w pokoju Tom...

SnooffyBoy

Warto też pamiętać o wybitnej kreacji Joe Kennedy'ego w serialu Klan Kennedych, który w Polsce niestety nie jest zbyt popularny, a szkoda, moim zdaniem była to jego najlepsza rola..

Voltix33

Dzięki za cenną wskazówkę, bo serialu nie widziałem, ale postaram się obejrzeć.

SnooffyBoy

Świetny jako Ojciec Moore w "Egzorcyzmach Emily Rose". W dużej mierze to on "zbudował" ten film swoją grą. Bardzo dobry aktor.

Flashlight_Beam

W egzorcyzmach pokazał kunszt aktorski. Do dziś mam ciarki jak oglądam ten film. Polecam też film Normal, gdzie gra statecznego męża i ojca, który po 25 latach małżeństwa postanawia nagle zmienić płeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones