PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 565
ocen
7,3 10 1 66565
6,9 21
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

po świetnych "porachunkach" i jeszcze lepszym "przekręcie" rock'n'rolla totalnie mnie
wynudził. Nawet nie udało mi się zauważyć starego ducha Richiego, gdzieś przepadł w
czeluściach. Mało błyskotliwy, mniej żwawy, mniej śmieszny, dialogów w brytyjskim dobrym
stylu też prawie brak... oglądałem na 3 raty bo w jednym ciągu nie dałbym rady niestety.
Fajnie zagrał Kebbell. Tyle

ocenił(a) film na 5
ciulek

zgadzam się :) ,a Guy Ritchie będzie znany tylko z "Przekrętu" "Porachunków" i z tego ,że był mężem Madonny :)

ocenił(a) film na 6
ciulek

Mam dokładnie takie samo zdanie "Rock'n'rolla" to nudny film biorąc za porownanie "porachunki" albo "przekret" :(

ciulek

to nie porównujcie tego, dla mnie miał niesamowity klimat i szczerze to myślałem, że będzie to tylko "na smaczek" przed "Real Rock'n'rolla"

nikone

na smaczek to możesz sobie kiełbaske zjeść

ciulek

rany julek jaki ciulek

nikone

kurza stopa ale wtopa

ciulek

nie wychodzi, o co chodzi?

ocenił(a) film na 7
ciulek

Widać, że ten film miał być próbą powrotu Ritchiego do dawnego stylu. Kilka pomysłów nawet żywcem ściągnięte z "Porachunków". Myślę, że byłoby całkiem nieźle gdyby nie bezbarwni Butler i Newton. Film uratowali za to świetni Strong i Kebbell. Szkoda, że nie zaserwowano nam widzom więcej takich charakternych postaci jak ci dwaj.

ocenił(a) film na 7
dzikakulka

zgadzam sie z dzikakulka w 99% ponieważ ciężko będzie zrobić coś szybszego niż Przekręt, a jednocześnie wymyślić coś bardziej smakowitego w oglądaniu. Powiewa nudą, pojawia się gej wśród gangsterów no i kobieta. Pomimo tego film oceniam baaaardzo wysoko i oglądałem go kilka razy! Muzyka + klimat lokalnej gangsterki + Thandie + twardy rusek + abstrakcyjny tytułowy bohater. Polecam i nie porównujcie do Przekrętu.

ocenił(a) film na 7
schpaq

Niestety porównania do "Przekrętu" nasuwają się same. Zgadzam się, że trudno będzie stworzyć Ritchiemu coś równie porywającego jak ten film, ale cieszy mnie, że po pomyłce i średniaku jakimi były jego dwa poprzednie filmy facet zrozumiał, że jest stworzony do kina rozrywkowego :)

ocenił(a) film na 8
ciulek

Zgadzam się, ze Przekrętu film nie przebił, ale nie jest prawdą, że film nie był dobry. Oglądałem z całkowitą przyjemnością i na świeżo daję 8. Być może po drugim obejrzeniu obniżę notę na 7. Jedno jest pewne - nudzić jest się raczej trudno.

ocenił(a) film na 8
chemas

Zagdzam się. Przekręt to klasa sama w sobie, ale Rock'N'Rolla nie taka zła jak ją piszą. Także daję 8/10. I jeszcze wtrącę pytanie o podobne filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones