PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 565
ocen
7,3 10 1 66565
6,9 21
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

jedna scena

ocenił(a) film na 9

scena kiedy RazDwa i Mamrota gonią Ruscy - kto widział wie - żadnych komentarzy nie
potrzeba! cały geniusz Ritchie'go! facet ma styl

ocenił(a) film na 10
bd1941

a może ktoś wie jak nazywa się muzyka podczas słynnej ucieczki od ruskich RazDwa?

cavallas

the scientists - we had love :)

ocenił(a) film na 1
bd1941

Niestety ja nie dotrwałem do tej sceny. Kiepski film - głupio-mądry.
Kogo jeszcze bawią dowcipy o gejach? - chyba tylko niedojrzałego umysłowo reżysera.

ocenił(a) film na 6
Mariusz_760301

A w ktorym niby momencie byly te glupie, niedojrzale dowcipy o gejach?

ocenił(a) film na 1
Mathias_13cool

Przez większość filmu. Reżyser musi być homofobem.

ocenił(a) film na 6
Mariusz_760301

Nie wiem, ja nic takiego nie zauwazylem. Najwyrazniej masz jakies kompleksy.

ocenił(a) film na 1
Mathias_13cool

Kompleksów nie mam, natomiast ja i moi kumple, nie rozmawiamy przez większość czasu o gejach - tak jak bohaterowie tego filmu.
To po pierwsze, a po drugie - trzeba być niezłymi tępakami, by przez większość czasu śmiać się z tego samego.
Zatem, to film o tępakach i dla ....? Lub inaczej - coś jak relacja z życia orangutanów.
Dla mnie film mega głupi - jawnie kpiący, wręcz szydzący, z widza.

ocenił(a) film na 6
Mariusz_760301

Mysle, ze zaczelibyscie dyskutowac na temat gejow jakby okazal sie nim ktorys z was.
Wyobraz sobie swojego wielo-letniego przyjaciela, ktory po latach zdradza ci, ze jest gejem i na domiar zlego jest w tobie zakochany...
Czyz to nie jest powod do dyskusji? I czyz te sceny nie byly komiczne?

ocenił(a) film na 1
Mathias_13cool

Nie były - stare dowcipy już nie śmieszą, gdy się je słyszy po raz setny.
A takie rozterki (i ta żałosna mimika) są domeną 11 latków. Dojrzałym ludziom to nie spędza snu z powiek.

ocenił(a) film na 9
Mariusz_760301

Mariusz jesteś zgorzkniałym kapuścianym głąbem.
Zrób nam przysługę i idź się utop bo czytanie twoich komentarzy to męka.
Popieram Mathiasa mnie tam ta scena bardzo bawiła :D

ocenił(a) film na 1
flucker

Twój wpis utwierdził mnie w przekonaniu, że mam słuszność nt widowni tego filmu.

Mariusz_760301

prowadzisz jakiś kurs bycia lepszym od innych? chętnie się zapiszę

ocenił(a) film na 1
Memoleo

By być lepszym od kol. flucker - nie trzeba kończyć żadnych kursów. Wystarczy nie pajacować.

Mariusz_760301

Mariusz, zgrywasz dojrzałego i inteligentnego a naprawdę jesteś poniżej poziomu orangutana. cCeniasz ten wspaniały film na 1 ok, trudno, ale wspaniałe arcydzieło jakim niewątpliwie jest django oceniasz na 3 to pokazuje twój poziom na inteligentne kino. Wolisz bajki dla dzieci typu super man i spider man to wybacz, idź do przedszkola i tam oglądaj te swoje bajeczki a prawdziwe kino zostaw dla facetów bączku.

A co do twojego zboczenia na temat gejów, tępaku jakby reżyser był homofobem to by nie obsadził w jednej z głównych ról geja imbecylu.


igrzyska śmierci - 8 (UŁOMNY GIMBUS ALARM)
/
/
/
/
/

ocenił(a) film na 1
Mothyff

..."Tępaku, imbecylu, orangutanie"... - uważaj bo ci żyłka pęknie i Ziemia straci wybitną jednostkę.
Człowiek kupa - tak cie zapamiętam.

Mariusz_760301

JAK zawsze trolle mają rzetelne argumenty dotyczące swojego zdania....człowiek bojący się prawdy o sobie - tak ja ciebie zapamiętam. (no jak czytam takie tandetne bzdury, które wypisujesz na forum to naprawdę żyłka może pęknąć).

ocenił(a) film na 7
Memoleo

haha, tekst miazga

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
blazej_2

"nie dlatego, że nie jesteśmy homofobami". Mam wrażenie że chciałeś powiedzieć... coś innego.
Jesteś homofobem... przynajmniej można tak wywnioskować z twojej wypowiedzi.
I nie - homofobia to nie jest fobia przed uprawianiem seksu z mężczyznami

ocenił(a) film na 9
flucker

Mariusz po prostu jest statecznym, porządnym, starszym obywatelem, którego takie filmy nie ruszają... Założyć sweterek - golf, usiąść z kawałkiem serniczka, obejrzeć sprawę dla reportera - to dopiero rozrywka! Ale to nawet dobrze, ludzie są taaacy różni....

ocenił(a) film na 10
lisek18

aa tak od czapy napisze ze fajny komentarz .. a zagladlem tutaj bo wczoraj byla gdzies w tv projekcja mojej ulubionej "dziekiej bandy" :) .. POZDRAWIAM

lisek18

wolę obejrzeć sprawę dla reportera niż te idiotyczne odmóżdżacze typu warsaw shore, tap madyl i inne śmierdzące z daleka gówno. Tobie też polecam może czegoś o życiu się dowiesz drogie dziecko.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

A może czas się określić? Akurat w dupie mam to co Ty możesz polecić :) Czytam co piszesz ... ech, bez komentarza.

lisek18

co określić? W czym określić? Czy ja coś polecam w swoim poście? żadne twoje słowo nie ma tu żadnego sensu.

Film bardzo mi się podobał, dałem 10, ale nie rozumiem głupiej aluzji to tego wspaniałego programu. Większość dzisiejszych programów to śmierdzące kupą dno, jakieś gówniane top madele wielbiące odmieńców i debili poniżej krytyki o inteligencji kaloryfera, jakieś warshaw shory gdzie uczestnicy mają poziom umysłowy czajnika lub niższy, i w tym całym bagnie jest jeden program dla normalnie myślących ludzi i pomagający ludziom - sprawa dla reportera. Nie mogę po prostu zrozumieć co złego widzisz w jedynym inteligentnym programie w tv. Tu jest pomoc biednym lub chorym ludziom i na pewno nikt tu nie szuka jak napisałaś ''rozrywki'. mimo wszystko pozdrawiam (mimo nastoletniej nienawiści do prawdy).

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Przemyśl raz jeszcze zanim cokolwiek napiszesz. "Tobie też polecam może czegoś o życiu się dowiesz drogie dziecko." czyli polecasz, ale z drugiej strony .... "Czy ja coś polecam w swoim poście?". Ach ta schizofrenia...
Nie wiem co to jest tap madyl. Kompletnie nie zrozumiałeś moich intencji i sensu mojej pierwszej wiadomości. "mimo nastoletniej nienawiści" - fajnie, że mimo iż nastoletnie czasy minęły, nadal wyglądam młodo, cieszy mnie to (bo chyba nie założyłeś, że ta osiemnastka przy moim nicku świadczy o moim wieku, prawda? Jesteś zbyt inteligentny na to, co? Och, a jednak założyłeś.... ech, naiwny narodzie...)
Dyskusję kończę, bo 1. nudna, 2. mało wymagająca, 3. o niskim poziomie (i umysłowym i wizualnym). Mimo wszystko - nie pozdrawiam i nie zapomnij koniecznie, "drogie dziecko" odpisać i umieścić jeszcze jedną kipiącą tęsknotą wiadomość.

lisek18

no wnioskowałem ze zdjęcia a na zdjęciu bliżej ci 18 niż 38. Chyba się ze mną zgodzisz?

Zrozumiałem Twoje intencje - postawiłaś tak potrzebny i poważny program na równi z noszeniem sweterka i jedzeniem serniczka a tam naprawdę pokazywane są ludzkie tragedie i nieszczęścia, złamane ludzkie życia. Czy jest w tym coś śmiesznego, złego, godnego wyśmiewania?
Wiem że chciałaś dosrać Mariuszowi bo ewidentnie jest umysłową przepaścią ale nie trafiłaś z żartem bo nie ma nic ''złego'' w przekazywaniu prawdy przez reporterów, którzy odwalają kawał dobrej roboty,.
Ty nie zrozumiałaś mojego przekazu - a po prostu chciałem Tobie powiedzieć, że ja uwielbiam ten wspaniały film ''Rocknrolla'' a jednocześnie bardzo lubię program ''sprawa dla reportera'', i nie noszę golfa ani sweterka. Chciałem Ci tylko uświadomić że to nie musi iść ze sobą w sprzeczności, można lubić to i to więc twoje porównani wydało mi się po prostu bez sensu.

Kipiące tęsknotą - Dobranoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones