PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590762}

Hotel Marigold

The Best Exotic Marigold Hotel
7,0 34 489
ocen
7,0 10 1 34489
6,9 10
ocen krytyków
Hotel Marigold
powrót do forum filmu Hotel Marigold

Wielu z Was zada pytanie w stylu: "To była komedia? Gdzie tu się można było uśmiać?"
Zatem proponuję żebyście tłumaczyli sobie to tak: to film obyczajowy z angielskim humorem (jak wiadomo specyficznym!).

Jeżeli jesteś osobą, która lubi całkiem spokojne kino z jakimś morałem, to ten film jest wart Twojego czasu ;) Spokojna fabuła, która niesie naprawdę pozytywne przesłanie, bo jest tu chłopak, który broni swego marzenia, bo jest tu kobieta, która zmienia się z każdą chwilą, bo jest tu kobieta, która nie boi się patrzeć w przyszłość, bo jest tu mężczyzna, który wyjaśnił sprawę sprzed lat, bo jest tu małżeństwo, które coś zrozumiało.

To opowieść o starszych ludziach, którzy skończyli jakiś etap w swoim życiu i zaczęli nowy, wierzą w siebie. Wspaniała postawa, którą warto naśladować! :))

ocenił(a) film na 8
apffel

Ten opis mnie przekonał, żeby obejrzeć ten film i chciałabym Ci za to podziękować. ;)

ocenił(a) film na 9
MxVela

napisz później czy się Tobie podobał ;D

ocenił(a) film na 8
apffel

Podobał, dlatego też dziękuję. ;p Bardzo przyjemny film, nie mam nic w sumie do dodania do Twojego opisu i w zupełności się z nim zgadzam.

ocenił(a) film na 7
apffel

bardzo fajna wypowiedz, film mi sie podobal, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
apffel

Trafione w 10! Nic dodać, nic ująć! Film bardzo przyjemny, lekki, sympatyczny :) Wart obejrzenia :)))

ocenił(a) film na 7
karymnata

Spokojny, widz może się "wyciszyć". Film może dać do myślenia co jest w życiu ważne i ważniejsze.... Jednak nie wszystkim może podobać się specyficzny humor ;)

ocenił(a) film na 8
apffel

Zgadzam się - to bardzo pogodny, miejscami naprawdę zabawny film o tym, że starość to wcale nie czekanie na śmierć, ale często pora na zasadnicze zmiany i rozpoczęcie nowego życia. Dodatkowo bollywoodzki romans w tle ze świetną rolą znanego ze Slumdoga Patela. Nie klasyfikowałbym jednak humoru jako typowo angielskiego, choć niektóre zabawne sytuacje wynikają ze stereotypów jakie funkcjonują w UK w postrzeganiu Indii. Film pełen humoru i optymizmu, świetnie zagrany, ale skierowany raczej do dojrzalszej widowni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones