PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562579}

Dobrzy ludzie

Good People
5,4 6 439
ocen
5,4 10 1 6439
Dobrzy ludzie
powrót do forum filmu Dobrzy ludzie

do tych co widzieli

ocenił(a) film na 5

serio aż taki zły? chciałabym zobaczyć Hudson i Franco razem na ekranie, czy warto z jakiegoś powodu czy kompletna, totalna porażka i odpuścić sobie?

ocenił(a) film na 9
aga7765

bardzo fajny film, polecam, ocena stanowczo dużo zaniżona

ocenił(a) film na 6
aga7765

Zdecydowanie zaniżona ocena ,spokojnie można obejrzeć. Wg mnie między 6 a7 , szkoda ,ze w ocenach nie ma połówek.pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
aga7765

Nic specjalnego, film kręcony na siłę, na szybko. Reżyseria dość średnia. Nie masz nic do roboty przez 85 min to można zobaczyć... Dla gołej pupci Hudson jak lubisz dziewczyny ;)
ode mnie 5,4

ocenił(a) film na 3
michal12o

Dla samej gołej dupci Hudson się nie opyla. Film bez polotu, pomysłu, kiepściutko, a na koniec można dodać: ''ale to już było''. Może nie dosłownie, ale o przybliżonym schemacie.

ocenił(a) film na 7
michal12o

A tej pupci to było całe 5 sekund. Sorry Kate. Film można obejrzeć. Tylko rozśmiałem się widząc śmierć z TUCKERA.

aga7765

ten film to gówno uwierz mi

ocenił(a) film na 1
Radace

Dokładam swoje 1/10 !!! Ten film to zwyczajne nieporozumienie !

aga7765

dobry film
7na 10, koncowka standard, na -, ale film ok
ogladalem ostatnio Dawca Pamieci, to jedna wielka nuda, wiec po takim slabym filmie, Good People naprawde pozytyw

aga7765

Banalna, przewidywalna historyjka dla średnio wybrednej widowni. Można obejrzeć, ale d... nie urywa. Tak właśnie na 5 gwiazdek.

aga7765

Bardzo dobre kino , polecam . Film trzyma w napięciu , thriller wart zapamiętania !

nathalie34

Niezły żarcik :)

F117

Nie przypadł Ci do gustu? Mnie się podobał , ale każy ma swoje zdanie...

nathalie34

Poważnie myślałem, że ironizujesz. Szczególnie z tym zapamiętywaniem. Tu nawet nie o gust chodzi tylko zestaw określeń, których użyłaś :) Zobacz Oldboy (2013). Tam jest napięcie i zapadnie w pamięć chyba każdemu (jest na cda). Dobrzy ludzie to produkcja jakich setki. Obiektywnie kiepski film, a ten taki jest, też mi się czasem podoba, bo jest w danym filmie "coś". Tu nic nie ma wyróżniającego.
http://www.filmweb.pl/film/Czysta+karta-2008-491200 to też "tanie kino" ale rzeczywiście ciekawa intryga wciąga.

użytkownik usunięty
aga7765

No właśnie jeśli warto to tylko z powodu jaki sama wymieniłaś - żeby zobaczyć aktorów...

aga7765

Powielane schematy, prosta fabuła i pełno niedorzeczności.
Pod koniec trochę jak "Kevin sam w domu"... Ale... Da się oglądać.

Momentami potrafi zaciekawić, obsada według mnie fajna, nie zbyt lubię Franco, ale Hudson i Omar Sy przyciągają przed ekran.
W słabym filmie wiadomym, że i gra aktorów nie zachwyca, ale według mnie zagrali dobrze.
Są emocje, nie ma odczucia sztuczności w ich grze. Zrobili co swoje, jedynym błędem był angaż w tym filmie.

Postawiłem ocenę 6 żeby zrównoważyć te jedynki od niektórych, ponieważ moim zdaniem ocena powinna być bliżej 6 niż 5.

ocenił(a) film na 5
brian007

To czemu Franco na profilowym ;) ?

aga7765

Nie mam pojęcia ile wypiłaś przed wpisaniem tego komentarza, ale raczej podobny do Franco nie jestem ;)
Profilowe zdjęcie przedstawia moją skromną osobę. W takim razie dzięki za... komplement?
:)

ocenił(a) film na 5
brian007

Haha no proszę :D Nie wchodziłam w profil tylko spojrzałam z daleka, rzeczywiście z bliska widać, że nie on. Może być komplement ;)

ocenił(a) film na 6
aga7765

uwielbiam patrzeć na Hudson i na Franco, więc obejrzałam :) ale film rzeczywiście zły, intryga żadna, jaki jest sens tego filmu nie mam pojęcia, a czemu Hudosn i Franco w nim zagrali tym bardziej :/ dałabym 2-3pkt, ale za nich jest 6 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones